مزایای تشویقی برای سگ ها و توله سگ ها

آنچه میخوانید

0
(0)

تشویقی رفتار سگ ها به منظور تقویت مثبت یک عملکرد بسیار موثر است.سگ ها و توله ها به خوبی به انگیزه برای انجام کار واکنش نشان می دهند که می تواند شامل طیفی از پاداش ها و تشویقی هایی باشد که نه تنها رفتار خوب را ترویج می کند،بلکه پیوند بین انسان ها و سگ را نیز تقویت خواهد کرد.

کمک به آموزش

تشویقی سگ اغلب به عنوان تقویت کننده مثبت در طول جلسات آموزش او استفاده میشود.خوش طعم بودن و عطر این خوراکی ها باعث میشود سگ ها و توله سگ ها وقتی رفتارهای دلخواه خود را از خود نشان میدهند،پاداش موثری داشته باشند.با مرتبط کردن رفتارها با اقدامات مثبت،سگ ها به احتمال بیشتری آن رفتارها را تکرار می کنند که منجر به نتایج آموزشی موفقیت آمیز میشود.

 

غنی سازی مواد مغذی

تشویقی سگ ها با کیفیت باا می تواند مواد مغذی ضروری را فرهم کند که مکمل رژیم غذایی منظم سگ است.بسیاری از تشویقی ها با ویتامین ها،مواد معدنی و پروتئین هایی ساخته شده اند که از سلامت کلی بدن سگ حمایت می کنند. برای توله ها،این خوراکی ها می توانند برای رشد و تکاملآنها تاثیر گذار باشد.

سلامت دندان

انواع خاصی از تشویقی سگ برای ارتقای بهداشت دندان طراحی شده اند.درمان های دندانی اغلب برای کمک به از بین بردن پلاک و جرم دندان در حالی که سگ ها آنهارا میجوند کاربرد دارند.این می تواند به لثه ها و دندان های سالم تر کمک کند و خطر مشکلات دهان و دندان را کاهش دهد.

پیوند و محبت

دادن تشویقی راهی برای تقویت پیوند بین صاحبان و سگ هایشان است.عمل دادن غذا باعث ایجاد تعاملات مثبت و احساسات محبت می شود.این میتواند به ویژه برای توله سگ ها ارزشمند باشد زیرا برای آنها اعتماد ایجاد می کنند و باعث می شود تا به مراقبان خود دلبسته شوند.

حواس پرتی و تسکین اضطراب

جویدن تشویقی ها می تواند به عنوان حواس پرتی برای سگ ها و توله ها عمل کند،به خصوص در موقعیت های استرس زا مانند رعد و برق یا زمانی که تنا می مانند.این می تواند به کاهش اضطراب و تقویت احساس امنیت کمک کند.

مدیریت وزن

بسیاری از تشویقی های سگ در انتخاب های کم کالری موجود هستند،که آنهارا برای سگ هایی که در برنامه های مدیریت وزن قرار دارند،مناسب می سازد.این خوراکی ها به صاحبان این امکان میدهد که به سگ های خود بدون اضافهکردن کالری بیش از حد به رژیم غذایی خود پاداش دهند.

نیازهای غذایی ویژه

برای سگ هایی با محدودیت های غذایی خاص یا آلرژی،خوراکی هایی وجود دارند که نیاز های آنهارا برآورده می کند.این خوراکی ها به صاحبان این امکان را میدهد تا بدون به خطر انداختن سلامت حیوان خانگی خود،تشویقی را به آن ها را ارائه دهند.

 

این مقاله چقدر مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین کسی باشید امتیاز میده!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟